Hudební produkce

DJ NA SVATBU, OSLAVU, SRAZ, VEČÍREK...

Hlavním oborem Velmex Productions je hudební produkce na svatbách, narozeninových oslavách, firemních večírcích, školních srazech, maturitních večírcích a na podobných akcích. Hledáte-li tedy vhodného DJ na svatbu, DJ na oslavu nebo jinou událost, pak jste tady správně.

Základní
informace
| Nabízené
služby
| Tipy
na svatbu
| Svatební hry | Doporučujeme

DJ na svatbu, oslavu nebo večírek?

Oboru hudebních produkcí na soukromých akcích se věnuji již 10. rokem. Za tuto dobu jsem odehrál velké množství svateb, narozeninových oslav a jiných soukromých akcí. Své dosud nabyté zkušenosti mohu nabídnout v Praze a celém Středočeském kraji a po domluvě také mimo něj.

Hudební produkci si můžete pořídit takřka na jakýkoliv typ akce. Nejvíce nervozity však panuje při hledání vhodného DJ na svatbu. Při onom hledání jste jistě prošli desítky webů svatebních DJ's, přičemž se všude píše to stejné - "Svatební den je jedním z nejdůležitějších dní ve vašem životě!", případně je tento slogan ještě opatřen dodatkem "...a proto si vyberte právě mě!". Při přípravách svatebního dne se však nesmí nic podcenit, a proto není možné dát na tato slova.

Svým klientům nenabízím žádné nesmyslné cenové balíčky. Hudební produkci Vám přípavím přesně na míru! A to jak po organizační, tak i po finanční stránce. To se týká zmíněných svatebních produkcí i narozeninových oslav, firemních večírků, apod. Vše, co mohu nabídnout, naleznete v sekci nabízené služby. Pro cenovou kalkulaci Vám doporučuji vyplnit poptávku zde, případně zavolat na číslo 603 854 475. Je mnoho faktorů, podle kterých cenu stanovuji a navíc se vždy snažím přizpůsobit možnostem klienta.

REKLAMA:

Nej-Dárek.cz
Párty doplňky, dárkové předměty...
www.nej-darek.cz

Správná kondice - Ondřej Kunčický
Portál, který se věnuje správné výživě a zdravému hubnutí.
www.spravnakondice.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Muzikant.cz

Facebook LinkedIn Youtube Domů Ceník Booking Kontakt Dj na svatbu, oslavu, sraz, večírek Karaoke Akce pro děti, dětské dny Ozvučování, ozvučení Moderování Produkce, nahrávací studio
Dj na svatbu Praha, Dj na oslavu Praha