Hudební produkce

DJ NA SVATBU, OSLAVU, SRAZ, VEČÍREK...

Hlavním oborem Velmex Productions je hudební produkce na svatbách, narozeninových oslavách, firemních večírcích, školních srazech, maturitních večírcích a na podobných akcích. Hledáte-li tedy vhodného DJ na svatbu, DJ na oslavu nebo jinou událost, pak jste tady správně.

Základní
informace
| Nabízené
služby
| Tipy
na svatbu
| Svatební hry | Doporučujeme

DJ na svatbu, oslavu nebo večírek?

Oboru hudebních produkcí na soukromých akcích se věnuji již téměř 9 let. Za tuto dobu jsem odehrál velké množství svateb, narozeninových oslav a jiných soukromých akcí. Své dosud nabyté zkušenosti mohu nabídnout na území celé ČR a po domluvě také mimo ni.

Hudební produkci si můžete pořídit takřka na jakýkoliv typ akce. Nejvíce nervozity však panuje při hledání vhodného DJ na svatbu. Při onom hledání jste jistě prošli desítky webů svatebních DJ's, přičemž se všude píše to stejné - "Svatební den je jedním z nejdůležitějších dní ve vašem životě!", případně je tento slogan ještě opatřen dodatkem "...a proto si vyberte právě mě!". Při přípravách svatebního dne se však nesmí nic podcenit, a proto není možné dát na tato slova.

Svým klientům nenabízím žádné nesmyslné cenové balíčky. Hudební produkci Vám přípavím přesně na míru! A to jak po organizační, tak i po finanční stránce. To se týká zmíněných svatebních produkcí i narozeninových oslav, firemních večírků, apod. Vše, co mohu nabídnout, naleznete v sekci nabízené služby. Pro cenovou kalkulaci Vám doporučuji zavolat na číslo 603 854 475, případně napsat e-mail na vasek@vasekkucera.cz. Přibližnou kalkulaci získáte v sekci ceník. Rozhodně jej ale neberte příliš vážně. Je mnoho faktorů, podle kterých cenu stanovuji a navíc se vždy snažím přizpůsobit finančním možnostem klienta.

REKLAMA:

Nej-Dárek.cz
Párty doplňky, dárkové předměty...
www.nej-darek.cz

Správná kondice - Ondřej Kunčický
Portál, který se věnuje správné výživě a zdravému hubnutí.
www.spravnakondice.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Muzikant.cz

Facebook LinkedIn Youtube Domů Ceník Booking Kontakt Dj na svatbu, oslavu, sraz, večírek Karaoke Akce pro děti, dětské dny Ozvučování, ozvučení Moderování Produkce, nahrávací studio
Dj na svatbu Havířov, Dj na svatbu Ostrava, Dj na svatbu Karviná, Dj na svatbu Orlová, Dj na svatbu Opava, Dj na svatbu Třinec, Dj na svatbu Český Těšín, Dj na svatbu Jablunkov, Dj na svatbu Těrlicko, Dj na svatbu Žermanice, Dj na svatbu Soběšovice, Dj na svatbu Komorní Lhotka, Dj na svatbu Frýdek Místek, Dj na svatbu Stonava, Dj na svatbu Albrechtice, Dj na svatbu Paskov, Dj na svatbu Hlučín, Dj na svatbu Bohumín, Dj na svatbu Valašské Meziříčí, Dj na svatbu Nový Jičín, Dj na svatbu Rožnov pod Radhoštěm, Dj na svatbu Frenštát pod Radhoštěm, Dj na svatbu Frýdlant nad Ostravicí, Dj na svatbu Kopřivnice, Dj na svatbu Hradec nad Moravicí, Dj na svatbu Rychvald, Dj na svatbu Petřvald, Dj na svatbu Praha, Dj na svatbu Brno, Dj na oslavu Havířov, Dj na oslavu Ostrava, Dj na oslavu Karviná, Dj na oslavu Orlová, Dj na oslavu Opava, Dj na oslavu Třinec, Dj na oslavu Český Těšín, Dj na oslavu Jablunkov, Dj na oslavu Těrlicko, Dj na oslavu Žermanice, Dj na oslavu Soběšovice, Dj na oslavu Komorní Lhotka, Dj na oslavu Frýdek Místek, Dj na oslavu Stonava, Dj na oslavu Albrechtice, Dj na oslavu Paskov, Dj na oslavu Hlučín, Dj na oslavu Bohumín, Dj na oslavu Valašské Meziříčí, Dj na oslavu Nový Jičín, Dj na oslavu Rožnov pod Radhoštěm, Dj na oslavu Frenštát pod Radhoštěm, Dj na oslavu Frýdlant nad Ostravicí, Dj na oslavu Kopřivnice, Dj na oslavu Hradec nad Moravicí, Dj na oslavu Rychvald, Dj na oslavu Petřvald, Dj na oslavu Praha, Dj na oslavu Brno