Hudební produkce

DJ NA SVATBU, OSLAVU, SRAZ, VEČÍREK...

Hlavním oborem Velmex Productions je hudební produkce na svatbách, narozeninových oslavách, firemních večírcích, školních srazech, maturitních večírcích a na podobných akcích. Hledáte-li tedy vhodného DJ na svatbu, DJ na oslavu nebo jinou událost, pak jste tady správně.

Základní
informace
| Nabízené
služby
| Tipy
na svatbu
| Svatební hry | Doporučujeme

Kapela nebo DJ?

Nejvíce si asi lámete hlavu s tím, zda zvolit kapelu nebo DJ. Ačkoliv je toto téma rozebíráno stále dokola, tak stojí za připomenutí několik hlavních výhod svatebního DJ oproti svatební kapele.

  • Cena - Je to smutné, ale v drtivé většině případech je na prvním místě cena. Svatební DJ vyjde mnohem levněji než kapela. A to nejen co se týká honoráře, ale hraje-li kapela nebo DJ od oběda do pozdních nočních případně brzkých ranních hodin, tak i z hlediska občerstvení. "Uživit" DJ je jednodušší než uživit třeba čtyřčlenou kapelu.
  • Prostor - Pro svatební kapelu je ideálním místem samostatné jeviště, případně větší kus parketu, který byste jinak mohli využít na vaše taneční kreace. Svatební DJ se však většinou spokojí s jakýmkoliv rožkem místnosti. :)
  • DJ dokáže hrát od začátku až do konce bez jediné přestávky. Mým osobním rekordem je zatím 17-hodinová nepřerušená produkce. To však samozřejmě neznamená, že tomu tak musí být za každou cenu. Vše záleží na domluvě. U oběda hraje hudba většinou pouze do podkresu, stejně tak po něm, kdy se chtějí hosté bavit mezi sebou. U kapely musíte počítat s delšími mezerami mezi jednotlivými bloky.
  • Repertoár - Je celkem logické, že kapela nemůže mít v repertoáru tolik písní, co běžný DJ. Chcete-li tak po kapele zahrát píseň na přání, pouze zřídka se trefíte do jejich repertoáru. Nehledě na to, že většina kapel ani na přání nehraje. Mají sestavený svůj playlist, který hrají na každé akci. Většinou se kapely ani nesnaží přízpůsobit aktuální náladě publika. Nerozlišují, jestli je zrovna atmosféra na ploužák nebo svižnější skladbu. DJ může být v tomto směru maximálně flexibilní, tedy alespoň v mém případě tomu tak vždy je. :)

V případě, že stále váháte zdali si vybrat svatební kapelu nebo svatebního DJ, mrkněte do sekce nabízené služby, kde je napsáno, co vše mohu nabídnout.

První novomanželský tanec

Novomanželského tance se rozhodně nemusíte nijak bát. Spousta novomanželů (zejména ženichů) neumí tancovat, a tak je děsí představa, že budou muset tancovat před publikem. Novomanželský tanec lze samozřejmě vynechat, já jej však vřele doporučuji, protože jde vždy o nesmírně romantickou záležitost, která dokáže mnohdy zvlhčit oči nejen všem svatebčanům, ale i mně. :) S tancem si nemusíte nijak lámat hlavu. Zažil jsem mnoho svateb, na kterém novomanželé pouze ploužili.

Co se týče vhodné skladby, tak máte dvě možnosti. Buď můžete zvolit klasiku - třeba jakýkoliv valčík, anebo pokud toužíte po něčem popovějším, pak je právě pro vás určen následující výčet nejčastějších skladeb:

Aerosmith - I don't want to miss a thing (Armagedon)
Bonnie Tyler - Total eclipse of the heart
Celione Dion - My heart will go on (Titanic)
Cyndi Lauper - True Colors
Elán - Neviem byť sám
Ellie Goulding - Love me like you do
Jason Mraz - I won't give up
Karel Gott - Lásko má
Petr Kolář - Ještě že tě lásko mám
Richard Marx - Right here waiting
Ronan Keating - When you say nothing at all
Roxette - It must have been love


Mou velkou specialitou je tvorba tzv. svatebních mixů, kterými lze naprosto šokovat všechny hosty. Místo tradičního novomanželského tance si ženich a nevěsta předem nacvičí speciální taneček, jehož důraz je kladen na vtipnost. Ta se navíc dostaví sama, pokud ženich nebo nevěsta nejsou pohybově moc nadaní. Účelem je hlavně pobavit. Tento taneček je však potřeba pečlivě připravit. Předem spolu sestavíme pořadí a seznam skladeb, které chcete do mixu zakomponovat, já je pak vhodně namíchám do jednoho celku a vy můžete začít vymýšlet choreografii. Vzhledem k množství odehraných svateb, kde byl využit tento styl novomanželského tance, vám však mohu pomoct i s choreografií. Tento způsobit oživení svatebních oslav lze využít i samostatně - se zachováním klasického novomanželského tance.

Mrkněte třeba na Youtube, jakou skvělou atmosféru dokáže svatební mix vyvolat. Stačí vyhledat klíčová slova jako svatební mix, svatební překvapení, vtipný svatební tanec, případně funny wedding dance, wedding choreography apod.

REKLAMA:

Nej-Dárek.cz
Párty doplňky, dárkové předměty...
www.nej-darek.cz

Správná kondice - Ondřej Kunčický
Portál, který se věnuje správné výživě a zdravému hubnutí.
www.spravnakondice.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz

Muzikant.cz

Facebook LinkedIn Youtube Domů Ceník Booking Kontakt Dj na svatbu, oslavu, sraz, večírek Karaoke Akce pro děti, dětské dny Ozvučování, ozvučení Moderování Produkce, nahrávací studio